Україна
    |         |         |         |     Представникам
Вітайте власницю автомобіля "Президентського Клубу 2011-2012"!
Все завжди вдається тим, хто діє!
За підсумками Президентського Клубу 2011-2012
вона отримала найкраще: сертифікат на 25 000 грн
на рівні «Профі»,
увійшла до 30 найкращих Представників України,
була запрошена на феєричну подію -
Національну Конференцію Координаторів
та одержала автомобіль від Avon

Антоніна Шишло
рівень «Профі» Президентського Клубу, район 2
м. Мукачево
   

Антоніно, як вам вдалося досягти таких висот?
Я просто обожнюю косметику та Avon, і, мені здається, саме така любов до того, чим займаєшся, і є найголовнішою причиною успіху. Я декілька років була переможцем вищих рівнів Президентського Клубу, але коли побачила, що на найвищому рівні настільки гідна винагорода (сертифікати на 25 000 грн у різних торгових мережах – від авт.), то подумала: я повинна лише трошки зібратися та зробити декілька додаткових замовлень – і нова висота дасть мені найкращі можливості! Але про Конференцію та авто я тоді навіть не мріяла…

На Національній Конференції Координаторів Ви були вперше. Які у Вас враження від неї?
Я була в захваті від того, що відбувалось на сцені та в залі. Це неможливо передати словами! Я і не уявляла, що Конференція – це настільки грандіозна подія: захоплюючи презентації та виступи зірок, яскраві спецефекти та приємні подарунки усім запрошеним. Хіба можна бути до цього байдужою? Я сама відчувала себе справжньою зіркою!
А ще мені було дуже цікаво подивитися на досягнення та перемоги інших: як Представників, так і Координаторів – це дуже надихає! Конференція - це справжнє яскраве диво від Avon!

Але найбільше, Вам, мабуть, запам’яталася мить, коли Вас були оголошено власницею спеціально брендованого для Президентського Клубу автомобілю?
Так, звичайно! Мені здається, такі моменти залишаються на все життя… Відверто кажучи, я взагалі не сподівалася, що удача буде саме на моєму боці. Я просто вийшла на велику сцену зі всіма переможцями Президентського Клубу, але в мене не було навіть думки, що автомобіль може бути моїм. Тому коли стало зрозумілим, що власниця саме я, потрібен був ще деякий час, щоб осягнути цей факт. Але тепер я за кермом жіночного та комфортного Peugeot, який в Україні лише один, адже це перший автомобіль, який спеціально забрендували та розіграли серед Топ 30 Переможців Президентського Клубу Avon.

Вже власниця ексклюзивно брендованого авто від Avon  Вітання та вручення автомобілю на Конференції

Ви сказали, що Ваша любов до того, чим займетесь, і є Вашим секретом успіху. Можливо, є ще якісь секрети та побажання, якими Ви можете поділитися з нашими Представниками, які прагнуть досягти таких висот?
Любов до того, що робиш, завзятість та наполегливість – це найголовніше! Просто так нічого не буває – потрібно докласти зусиль, активно діяти та все обов’язково вийде!
Автомобіль – це, звичайно, вдача, але щоб скористатися шансом отримати його, мені потрібно були увійти до 30 найкращих Представників Avon в Україні, а для цього потрібно було докласти зусиль. Я опинилися в потрібний час та в потрібному місті завдяки своїй цілі мати більше і отримала при цьому шалене задоволення.