Україна
    |         |         |         |     Представникам
Місія та цінності AVON
"Нам випав привілей ввести компанію AVON у 21 століття. Це дуже важливий момент в історії компанії, тому що наша напружена робота і наша віра допоможуть створити краще життя і відкрити нові можливості для наступного покоління жінок. Але з цією можливістю приходить і серйозна відповідальність. На щастя, у нас є те, чим ми керуємося - бачення, місія, цінності і принципи, які нагадують нам про нашу історію, і які освітлюють нашу дорогу".
Андреа Джанг,
Президент і Виконавчий директор

Наше Бачення
Бути компанією, яка краще за всіх розуміє і задовольняє потреби жінок всього світу у якісній продукції, висококласному обслуговуванні і самореалізації.
Наша Місія полягає в тому, щоб бути:
Світовим лідером в індустрії краси. Ми створюємо унікальне портфоліо марок індустрії краси, докладаючи максимум зусиль, аби перевершити наших конкурентів за якістю, інноваціями, ціною. Ми покращуватимемо наш імідж, аби стати для всіх жінок найпривабливішою косметичною компанією в світі.
Найкращою торгівельною маркою для жінок. Ми прагнемо стати лідером індустрії краси, надаючи жінкам найкращий вибір товарів, забезпечуючи персональне якісне обслуговування, і створюючи дружні стосунки на все життя.
Лідером у галузі прямого продажу. Ми розширимо нашу присутність в індустрії прямого продажу, надаючи жінкам можливості досягнення фінансової незалежності, визнання і самореалізації, пропонуючи високий рівень обслуговування і всеосяжну підтримку компанії.
Кращим місцем роботи. Ми станемо відомими завдяки нашій передовій моделі лідерства, що втілює прагнення до високих стандартів і нашу пошану до різноманіття. Ми прагнемо створювати виняткові можливості для професійного зростання, аби наші співробітники змогли повністю реалізувати свій потенціал.
Найбільшою жіночою громадською організацією. Ми прагнемо бути світовим лідером у соціально-благодійній діяльності, спрямованій на турботу про здоров'я і добробут жінок. Наші зусилля направлятимуться на боротьбу з раком молочної залози, проти проявів домашнього насильства, а також на надання всеосяжної підтримки жінкам у досягненні фінансової незалежності і самореалізації.
Компанією, що викликає захоплення. Ми принесемо високі дивіденди нашим акціонерам, постійно будемо йти назустріч новим можливостям зростання, постійно підвищуючи нашу прибутковість. Ми залишатимемося соціально відповідальною компанією з високими етичними стандартами, з якої беруть приклад як з моделі успіху.
12 
Наша компанія
 
 
Соціальні благодійні програми
 
 
AVON в ЗМІ